Beyond Paradise Estee Lauder

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Beyond Paradise Estee Lauder, rengarenk şişesiyle tropikal ve fantastik kokuları temsil eder. Çiçeklere düşkün Estee Lauder‘ ın klasik anlayışı  ile daha az meyve ve odunsu notalar ve daha çok egzotik çiçek içerir.

Beyond Paradise Estee Lauder daha iyimser ve büyüleyici bir dünya vaat eder. Tropikal bir serinlik, taze ve yoğun çiçek bileşimiyle cilde hemen nüfuz eder. Meyveli, hafifçe baharatlı ve baskın çiçek notaları hakim olan Beyond Paradise neşeli, yenilikçi, güçlü ve enerjik kadının parfüm seçimidir. Koku eleştirmeni Luca Turin’ den 5 yıldız almış bir parfüm olduğunu da hatırlatalım.

Açılış notalarında portakal çiçeği, limon, bergamot, sümbül ve greyfurt notaları hakim olan Beyond Paradise, kalp notalarında hanımeli, orkide, yasemin ve gardenya kokularıyla dolu bir çiçek bahçesine davet eder. Alt notalarında ise erik çiçeği, hatmi çiçeği, amber ve ambrette tohumu yer alır.

Beyond Paradise Estee Lauder 2003 yılında Calice Becker tarafından tasarlanmıştır. 50 ml ve 100 ml  Eau de Parfum boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları : Portakal Çiçeği, Limon, Bergamot, Greyfurt, Mavi Sümbül

Kalp Notaları   : Pembe Hanımeli, Laelia Orkidesi, Yasemin, Gardenya

Alt notaları      : Natal Erik Çiçeği, Hatmi Çiçeği, Amber, Misk-i Amber Tohumu

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Modern Muse Estee Lauder Eau De Parfum - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?