HAKKIMIZDA

Parfüm Seçimi Nedir?  Parfüm Seçimleri Nasıl Çalışır?

Parfumsecimi.com, parfüm seçimleri için bir başucu ansiklopediniz olmak üzere yola çıkmış bir oluşumdur. Parfumsecimi.com, dünyanın dört bir yanında yetişen en egzotik çiçek kokuları, ünlü parfümörler, ünlü tasarım ve ünlü parfüm markaları, yeni çıkan parfümler, en güzel yaz parfümleri, en güzel kış parfümleri, en beğenilen erkek parfümleri, en beğenilen kadın parfümleri, en tercih edilen parfümler, tüm dünya parfümleri, ünlülerin parfüm tercihleri, parfümlerin kalıcılık düzeyleri ve kalıcılık düzeyini etkileyen bileşenler, kokuların davranışlarımız ve hayatımız üzerindeki etkisi, kokuların hafıza üzerindeki etkisi, parfüm seçerken dikkat etmemiz gerekenler, doğru bildiğimiz yanlış klişeler, parfüm seçimleri ve parfüm önerileri ile ilgili aklınıza gelecek her türlü sorularınız için rehber olacak, bir sözlük görevi taşıyacaktır.

Parfumsecimi.com paylaşımları ve önerileri ile her türlü çiçeksi kokular, baharatlı kokular, oryantal kokular, tatlı kokular, pudralı kokular, odunsu kokular ve adını sayamadığımız bir çok kokuyu tanıtacağız ve vücut kimyanıza en uygun parfüm seçimlerini keşfetmenize yardımcı olacağız. Kozmetik reyonunda bulanmış zihninizi netleştirmeye çalışacağız.

Parfumsecimi.com editörlerinin yayınlamış olduğu her türlü metin ve önerilere yorum yapabilecek ve kendi deneyimlerinizi de paylaşabilme imkanı bulabileceksiniz.

Parfumsecimi.com editörlerinin sizler için hazırladığı kokular dünyasının kapılarını aralayarak; parfüm seçimleri ve koku seçimleri ile ilgili bildiğiniz her şeyi, ama her şeyi unutup kendi vücut kimyanızın keşfine çıkmaya davet ediyoruz sizleri.