Elie Saab Le Parfum Resort Collection

0
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Elie Saab Le Parfum Resort Collection, 2011 yılında Le Parfum ile ilk parfümünü tasarlayan Elia Saab ’ın sınırlı sayıda ürettiği yeni koleksiyonudur.

Çiçeksi ve meyvemsi kokularla bezenmiş Elie Saab Le Parfum Resort Collection, Fransız Riveira’sından ilham alan bir parfüm seçimi. Meyvemsi floral notalarıyla Akdeniz kıyılarında adeta bir kaçamak davetçisi bir yaz kokusudur. Koleksiyon, 2015 yılının yaz haute couture koleksiyonundan ve suya yansıyan güneş imgesinden esinlenmiş.

Le Parfum Resort Colection ile açılış notalarında yer alan incir ve mandalina ile ferah bir güne uyanıyorsunuz. Kalp notalara yerleşmiş yasemin ve tropikal frangipani ve portakal çiçeği harmanı ile baştan çıkaran Le Parfum Resort Colection, baz notalarında yer alan amber ve sedir ağacı notaları ile tüm zerafetini gözler önüne seriyor.

Meyvemsi ve floral  kokular içeren  Elie Saab Le Parfum Resort Collection, ünlü parfümör Francis Kurkdijan tarafından geliştirilmiştir. Le Parfum Resort Colection ‘un 30 ml, 50 ml ve 90 ml boyları ve Eau de Toilette konsantrasyonu mevcuttur.

Açılış Notaları: İncir, Mandalina,

Kalp Notalar   : Yasemin, Tropikal Frangipani, Portakal Çiçeği

Alt notalar       : Amber , Sedir Ağacı

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?