Love Story Chloe Eau De Parfum

0
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Love Story Chloe, Chloe Haute Couture Moda Evi’nin 2014 Eylül’ ünde piyasaya çıkardığı çiçek temalı, kadınsı olduğu kadar kadar saflığı, temizliği ve masumiyeti simgeleyen özel kadının parfüm seçimidir.

Love Story Chloe, parizyen romantizminden ve Seine nehri üzerindeki Arceveche köprüsü ( Pont des Arts)* aşıklarının, aşk kilitlerinden esinlenerek tasarlanmıştır. Reklam kampanyasında ve parfüm flakonunda da asma kilit ilhamı hemen hissedilir.

Açılış notalarında portakal çiçeği esansı, bergamot, greyfurt, limon ve armut notalarının kusursuz buluşması etkisini gösterir. Kalp notalarında portakal çiçeği, Madagaskar yasemini, gül, siyah frenk üzümü ve şeftali notaları hakim olan Love Story Chloe baz notalarında nefes kesen  misk, sedir ağacı, cashmeran ve paçuli notalarının büyüleyici harmanına bırakır kendini.

Beyaz çiçeklerin hakim olduğu Love Story,  Chloe Love serisinin yoğun pudralı içeriğini tercih etmeyenler için güzel bir parfüm seçimi.

Anne Filipo tarafından tasarlanan Love Story Chloe‘ nin reklam  yüzü Fransız aktrist Clemence Poesy. 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış notaları   : Acı Portakal Çiçeği esansı, Bergamot, Greyfurt, Limon, Armut

Kalp notaları    : Portakal Çiçeği, Madagaskar Yasemini, Gül,Siyah Frenk Üzümü, Şeftali

Alt notalar       : Misk, Sedir Ağacı,  Cashmeran, Paçuli

=====================================================================================

*Seine nehri üzerinde  Arceveche köprüsü ( Pont des Arts) üzerinde aşıklar kilitlerin üzerine ismini kazırlar ve köprü üzerindeki korkuluklara asarlar. Kilitleri de Seine nehrine atarlar.

 

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?