Silver Rain La Prairie

0
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Silver Rain La Prairie, İsviçre ‘nin en önemli kozmetik markalarından La Prairie’ nin ilk parfümü olarak çıkmıştır. 2004 yılında Claude Dir tarafından tasarlanan Silver Rain, sınırlı sayıda yaptığı üretim ile, Silver Rain Shimmer Mist, Silver Rain Brilliance ve Silver Rain Cachette ile koleksiyonunu zenginleştirmiş.

Silver Rain, Alp dağlarının coğrafi şartlarından ilham alarak tasarlanmıştır. Yağmur (Rain) ise nefes kesen güzelliğin kristal damlalarıdır. Baharda, bu kristaller erir ve 300 metre yükseklikten düşerler. Bu sebeple Silver Rain adını alırlar. Silver Rain La Prairie, mükemmelliğin damıtılmış bir damlasıdır adeta, duygu ve tutkunun simgesidir.

Silver Rain La Prairie, hayatın nadir anlarının yaşamımıza kattıklarıdır. Değerli ve en nadir çiçeklerin, bitkilerin ve köklerinin hassas bir karışımı olan modern odunsu ve çiçeksi bir parfüm seçimidir Silver Rain.

Silver Rain La Prairie, dünyanın dört bir tarafından gelen nadir notalar içeren bir parfüm seçimidir. Açılış notalarında baharatlı yeşil elma, Güney Afrika’nın meyvemsi çiçek notalarıyla mine çiçeği, Tayland’ın anasonu ve İtalya’nın bergamotu hakimdir. Kalp notalarında gardenya, Fas’ın kırmızı gülü, erik, Çin manolyası ve Hindistan yasemini çiçekleri içeren Silver Rain, baz notalarında yer alan paçuli yaprakları,  güneş çiçeği, sandal ağacı, Venezuela’nın kremsi tonka fasulyesi, vanilya ve misk notalarının bin bir çeşidinin muhteşem uyumu ile ortaya oryantal çiçeksi bir parfüm çıkar.

Açılış Notaları: Yeşil Elma, Mine Çiçeği, Böğürtlen, Anason Tohumu, Kişniş, Bergamot

Kalp Notaları  : Gardenya, Kırmızı Gül, Erik, Manolya, Yasemin, Kristrilize Şeker

Alt notalar      : Paçuli Yaprakları, Güneş Çiçeği, Misk, Öd Ağacı, Sandal Ağacı, Tonka Fasulyesi, Vanilya

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?