Bvlgari Pour Femme

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Bvlgari Pour Femme, pudralı, temiz  ve ferah çiçeksi kokusuyla, saflığı ve masumiyeti çağrıştıran, çekici kadınların parfüm seçimidir.

Bvlgari Pour Femme, özel bir kokudan öte üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz değerli mücevherlerle bezenmiş bir gerdanlık gibidir.

Açılış notalarında, bergamot, menekşe yaprağı, portakal çiçeği, karanfil, kişniş, şeftali, ahududu ve Sichuan biberinin yer aldığı masalsı bir bahçe ile buluşturan narin bir çiçek buketidir. Kalp notalarda ışık saçan yasemin kokusu tüm romantikliği ile göz kamaştırır. Yasemin kokusunu, Bulgar gülü, yalancı vanilya çiçeği, iyi şans getirdiğine inanılan müge çiçeği ve süsen notaları takip edecektir. Baz notalarda ise misk ve sandal ağacı, amber, sedir ağacı, günlük ağacı ve ve vanilya notalarının uyumu hakimdir. Kalıcı olduğu kadar yumuşak ve floral notalara sahip Bvlgari Pour Femme, hafif kokulardan hoşlananlar için ideal bir seçimdir.

Bvlgari Pour Femme, 1994 te Sophia Grojsman tarafından tasarlandı. 2006 yılında ise güncellenmiş tasarımı ile tekrar lanse edildi. Markanın yeni yüzü etkileyici güzelliği ile Kate Moss oldu. Bvlgari, 30 ml, 50 ml ve 100 ml Eau de Toilette ; 50 ml ve 100 ml Eau de Parfum boyları ile satılmaktadır.

Açılış Notalar: Bergamot, Portakal Çiçeği, Menekşe Yaprağı, Karanfil, Kişniş, Şeftali, Ahududu, Sichuan Biberi 

Kalp Notalar  : Mısır Yasemini, Gül, Süsen Kökü, Müge Çiçeği (İnci Çiçeği), Yalancı Vanilya Çiçeği

Alt notalar     : Misk, Sandal Ağacı, Amber, Asilbent, Yeşil Çay, Vanilya, Günlük Ağacı, Sedir Ağacı

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: 2016 Parfüm Oscarları Sahiplerini Buldu - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?