Chanel Chance Eau Tendre

4
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Chanel Chance koleksiyonun devamı olarak pembenin hakim olduğu Chanel Chance Eau Tendre, meyveli ve çiçeksi harmanıyla kalbinizi fethetmekle kalmıyor, romantizmi ile ruhunuza işliyor. Greyfurt, yasemin ve beyaz miskin romantik buluşmasına, meyveli ve çiçeksi notaların sarhoş edici hafiflikteki ipeksi floral harmanı eşlik ediyor.

Açılış notalarında greyfurt ve ayva kokularının meyveli narin kokuları hakim olan Chanel Chance Eau Tendre, kalp notalarında yasemin ve sümbül notalarının romantik buluşması tüm karşı konulmaz etkisiyle yerini alır. Alt notalarda ise beyaz misk, süsen, Virjinya sediri ve amber kokularının kusursuz harmanına tanıklık ederiz.

Renkli kampanyası ile dikkat çeken Chanel Chance Eau Tendre ‘ın reklam yüzü Sigrid Agren olmuştur. Fotografları Jean-Paul Goude tarafından çekilmiştir. Flakonu önceki Chanel Chance serisinin bir devamı gibi görünse de daha pembemsi bir içerik ile romantizme vurgu yapıyor. 2015 yazında Chanel Chance koleksiyonunun son kokusu Chance Eau Vive ile Chanel tutkunlarının beğenisine sunulmuştur.

2010 yılında parfümsevelerle buluşan Chance Eau Tendre‘ın tasarımcısı bir çok Chanel parfümün de parfümörü olan Jacques Polge. 50 ml ve 100 ml’lik boyları ile satılıyor.

Üst Notası   : Greyfurt, Ayva

Kalp Notası : Yasemin, Sümbül

Alt notası    : Misk, Süsen, Virjinya Sediri, Amber

 

Paylaş:

4 yorum

  1. Pingback: Chanel Chance Eau Vive - Parfüm Seçimi

  2. Pingback: Chanel Chance Eau Fraiche - Parfüm Seçimi

  3. Pingback: Chanel Chance Eau Fraiche Eau De Toilette - Parfüm Seçimi

  4. Pingback: Chanel Chance Eau De Toilette Chanel - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?