Chanel Coco Mademoiselle Parfum

0

1978 yılından itibaren Chanel’in baş  parfümörü olan Jacques Polge tasarımı Chanel Coco Mademoiselle, 2001 yılında lanse edilmiş, 2002 yılında ise Chanel Coco Mademoiselle Eau De Toilette ile Chanel tutkunlarına yeni formülasyonunu sunmuştur. Her bir damlası Coco Chanel ’in meşhur ruhunu kutsar adeta. Saf yasemin ve Mayıs gülü içeriklerine odaklanmış olan Mademoiselle, hassas çiçeklerle geliştirililip Floransa süseninin dokunuşu ile zenginleştirilmiştir.

Chanel Coco Mademoiselle Parfum, zerafet ve lüksü seven cesur ve modern kadınların parfüm seçimidir.

Chanel Coco Mademoiselle Parfum, açılış notalarınında Sicilya portakalı, bergamot ve Sicilya greyfurtunun sıcak ve baş döndürücü harmanı ile buluşturur. Kalp notalarında zengin gül ve yasemin özünün büyüleyiciliği meyvemsi dokunuşlarla kendini gösterir. Alt notalarında paçuli, vetiver, vanilya ve beyaz miskin çekici harmanı ile zamansız ve her bir damlası kutsanmış özel bir parfüm seçimi ile buluşturur.

Chanel Coco Mademoiselle Parfum’ ün tüm kontrast ve nüanslarıyla dolu zengin içeriğini; 7,5 ml, 15 ml ve 30 ml parfüm flakonlarıyla bulabilirsiniz.

Açılış Notaları: Bergamot,  Sicilya Portakalı,  Sicilya Greyfurtu

Kalp Notalar   : Gül, Yasemin, Liçi

Alt nota          : Paçuli, Vetiver, Vanilya, Beyaz Misk

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?