Chloe Eau De Parfum

2
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Yoğun manolya ve şakayık notalarıyla harmanlanmış pudramsı ve çarpıcı notalara sahip Chloe Eau De Parfum, özgürlükçü ve sofistike ruhuyla dikkatleri üzerine topluyor. Chloe Eau De Parfum, oryantal çiçeksi içeriği ile kendine özgü sıra dışı notalar içeren, oryantal çiçeksi içeriği ile göz kamaştıran özel bir parfüm seçimi.

Chloe Eau De Parfum, günlük  kullanım ve asıl ve tek kokunuz olmak üzere planlanmış, kalıcılık düzeyi yüksek, uzun soluklu kullanıma aday zamansız notalara sahiptir.

Açılış notalarında frezya, liçi ve romantik şakayık notalarıyla bir çiçek bahçesine davet eden Chloe, kalp notalarında gül, manolya ve iyi şans getirdiğine inanılan mine çiçeği kokusunun davetkar notalarıyla tüm baştan çıkarıcılığını hissettirir. Baz notalarına eşlik eden bal, sedir ağacı ve amber notalarının büyüleyici etkisiyle vazgeçilmez bir parfüm seçimidir.

Odunsu notalarının asaleti, amber ve sedir ağacının esrarlı dokunuşuna karışarak çarpıcı son vuruşunu yapar ve peşinden sürükleyen bir Chloe kızı yaratır. Orijinal Chloe kızı sıcak, oyuncu, yerinde duramayan ve tüm baştan çıkarıcılığıyla karşımızda durmaktadır artık.

Chloe Eau de Parfum, 2009 Yılı Fifi Parfüm Ödülleri Kadınlar Kategorisi büyük ödüle layık görülmüştür.

Amandine Marie ve Michel Almairac tarafından geliştirilen Chloe  Eau de Parfum, 2008 yılında yapılan lansmanıyla parfüm tutkunlarının beğenisine sunulmuştur. 2009 yılında yılında ise Fragrance Foundation öncülüğünde düzenlenen Fifi Parfüm Ödülleri Kadınlar Kategorisi’ nde büyük ödüle layık görülmüştür. Chloe, 50 ml ve 75 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Frezya, Şakayık, Liçi

Kalp NotalarI  : Gül, Manolya, Mine Çiçeği ( İnci Çiçeği)

Alt notalar       : Amber, Sedir Ağacı, Bal

 

Paylaş:

2 yorum

  1. Pingback: Vanitas Versace Eau De Parfum For Her- Parfüm Seçimi

  2. Pingback: Parfüm Dünyasının "Oscar Ödülleri" : Fifi Ödülleri - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?