Fleurissimo Creed

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Monako Prensi III.Rainier, Kraliyet Parfümcüsü Creed e müstakbel eşi Grace Kelly ile düğün gününde kullanması üzere özel bir parfüm siparişi verir. Fleurissimo Creed, 1956 yılı baharında Grace Kelly ‘ nin gelin parfümü olarak için özel tasarlanır. Sonrasında ise Jacqueline Kennedy, Kraliçe Elizabeth, Cindy Crawford ve Madonna gibi döneminin çarpıcı bir çok ünlü isim tarafından da kullanılmıştır.

Fleurissimo Creed, açılış notalarında bergamot, kalp notalarında sümbülteber, Bulgar gülü, menekşe ve Floransa zambağı notaları ile taçlandıran beyaz çiçekler buketidir. Fleurissimo baz notasında amber notaları ile büyülü bir parfüme dönüşür.

2006 yılında Fleurissimo‘ nun 50.yılının şerefine yenilenmiş ve zenginleştirilmiş yüzüyle tekrar lanse edilmiştir. 

Fleurissimo Creed, 75 ml ‘lik eau de spray boyu ile ve ayrıca 250 ml ve 500 ml flakonuyla satılmaktadır. Ayrıca parfümünüzün kalıcılığını artırabileceğiniz duş jeli, vücut yağı, deodorant ve sabun gibi tamamlayıcı seçeneklerini de mevcuttur.

Floral temalı Fleurissimo‘nun sprey formunu Türkiye pazarı için niş parfüm satan lüks zincir mağazalardan temin edebilirsiniz. 

Açılış Notaları: Bergamot

Kalp Notaları : Sümbülteber, Bulgar Gülü, Menekşe, Floransa Zambağı

Alt Notalar    : Amber

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Ünlülerin Seçtiği Gelin Parfümleri - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?