Giorgio Armani Si

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Daha hafif notalar içeren parfümlerle tanıdığımız Giorgio Armani, bu defa daha yoğun notalar içeren   Giorgio Armani Si ile tarzının dışında bir parfüm ile çıkıyor karşımıza.

Feminen, baharatlı notaları ile kendini hemen gösteren Si, meyveli şipre içeriği ile kalıcılığı yüksek, gün boyu üzerinizde taşıyacağınız özel bir parfüm seçimi.

Açılış notalarında kuş üzümü notaları hakim olan  Giorgio Armani Si, kalp notalarında mayıs gülü ve frezya notalarının baş döndürücü etkisiyle benzersiz bir kokuya dönüşür. Baz notalarında yer alan vanilya, paçuli, odunsu notalar ve baştan çıkarıcı ambroxan notaları ile rakipsiz bir parfüme dönüşür.

Giorgio Armani Si Eau de Parfum, 2015 Yılı Fifi Ödülleri En İyi Kadın Parfümü Ödülüne Layık Görülmüştür

2013 yılında piyasaya çıkarılan Armani Si, 2015 Yılı Fifi Parfüm Ödülleri ‘nde Yılın En İyi Kadın Parfümü Ödülüne layık görülmüştür.

Armani Si Eau de Parfum ‘ün  parfümörü Christine Nagel, markanın reklam yüzü Cate Blanchett ‘dir. Si Eau de Parfüm‘ ü 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyları ile bulabilirsiniz. Ayrıca parfümün floral içerikli  eau de toilette konsantrasyonu da mevcuttur.

Açılış Notaları: Kuş Üzümü

Kalp Notaları : Mayıs Gülü, Frezya

Alt Notalar      :Ambroxan, Paçuli, Vanilya, Odunsu Notalar

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Parfüm Dünyasının "Oscar Ödülleri" : Fifi Ödülleri - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?