Idylle Guerlain

0

Idylle Guerlain, canlı ve ışık saçan kokusuyla, unutulmaz bir aşk macerası, uyarıcı bir aşk rüyası olarak tanımlar kendini. Bir gülümse ile uyanırsınız ve zihninizde kalan bu anı ile uykuya dalarsınız. Bir çiçek buketinden ve misk notalarından oluşan kusursuz kombinasyonu, Idylle Guerlain ‘in romantizm dolu aşk simgesini ifade etmektedir. Her bir damlası mükemmel uyum için, unutulmaz hisler uyandırmak için damla damla hesaplanmıştır.

Açılış notalarında Bulgar gülü, frezya, ahududu ve liçi kokularının etkileyici harmanı ile buluşturan Idylle Guerlain, kalp notalarına yerleşmiş yasemin, müge çiçeği, zambak, şakayık ve leylak notalarının mükemmel uyumuyla baş döndürücü bir çiçek buketine dönüşür. Alt notalarda ise, misk ve paçulinin hayat bulan harmanıyla, aşk dolu bir parfüme dönüşür.

Guerlain’in parfümörü Thierry Wasser tarafından 2009 yılında tasarlanmıştır. Bir baş yapıt olmayı hak eden  Idylle flakonu ise, Ora-ïto tarafından, mutluluk gözyaşı ilhamıyla tasarlanmıştır. Baştan sona bir çiçek buketi olan Idylle‘i kalıcı olmayan notalara sahip olması nedeniyle vücut losyonu ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Idylle Guerlain, Eau de Parfum konsantrasyonu ardından bir çok versiyonu çıkarılmıştır: Idylle Eau de Toilette, Idylle Extrait de Parfum. Idylle, 35 ml, 50 ml ve 100 ml  boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Bulgar Gülü, Frezya, Liçi, Ahududu

Kalp Notaları  : Yasemin, Müge Çiçeği (İnci Çiçeği) , Zambak, Şakayık, Leylak

Alt notalar      : Misk, Paçuli

 

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?