Light My Fire Kilian

0
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Light My Fire Kilian, uniseks kullanım için tasarlanmış oryantal odunsu notaları ile niş bir parfüm seçimi.  Maskülen tarzı ile farklılık arayan kadınların da tercih edebileceği özel notalar içeriyor. Doors ‘un artık bir kült eseri haline gelmiş şarkısından ismini alan Light My Fire ateşli ve enerjik ruhunu parfüm notalarında da hissettirir.

2014 yılında parfümseverlerle buluşan Light My Fire ‘ı tasarlayan isim Kilian Parfümevinin bir çok başarılı parfümüne imzasını atan Sidonie Lancesseur.

Açılış notalarında zengin bal içeriği ve en kaliteli tütün yaprağı aromaları ile buluşturur. Light My Fire Kilian, Havana’da baştan çıkarıcı bir akşamdan solunan nefes gibidir. Light My Fire Kilian kalp notalarında kimyon, saman, paçuli, vetiver ve bal notalarının tatlı notaları ile göz kamaştırır. Baz notalarında ise vetiver, yalancı vanilya çiçeği, vanilya ve tonka fasulyesinin etkileyici oryantal notaları hakim olur.

Light My Fire için söyleyeceğimiz tek olumsuz yorum kalıcılığının beklenenin altında olması diyebiliriz.

Addictive State of Mind koleksiyonuna ait özel serinin devamı olan Light My Fire Kilian, 50 ml standart boyu ile satılmakta. Ayrıca 650 ml özel seri flakonu da bulunmaktadır. Light My Fire‘ ın 50 ml refil boyu ve seyahat boyu seçenekleri de bulunmaktadır.

Açılış Notaları: Tütün

Kalp Notaları : Kimyon, Saman, Paçuli, Bal, Vetiver

Alt Notalar     : Vetiver, Yalancı Vanilya Çiçeği, Vanilya, Tonka Fasulyesi

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?