Miu Miu Eau De Parfum

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

3. kuşak Miuccia Prada, Miu Miu ‘nun etkileyici ve provokatif ruhunu yansıtacak bir koku ve flakon tasarımı hedefler. Prada‘nın desteğiyle Ağustos 2015 ‘te çıkışını yapan Miu Miu Eau De Parfum, genç, taze, sofistike ve ışıldayan floral yüzüyle markanın ilk parfümü olarak karşımıza çıkıyor.

Miu Miu Eau De Parfum, açılış notalarında limon, bergamot ve iyi şans getirdiğine inanılan müge çiçeği notaları ile buluşturur. Kalp notalarında siyah frenk üzümü, şeftali, yasemin, gül ve yeşil notaların yumuşak uyumuna bırakır kendini. Baz notalarında ise Givaudan tarafından oud notalarının aromatik odunsu kokuları, paçuli ve biber kokularının birlikteliğinden keşfedilen akigalawood notaları ve misk notaları hakimdir. Açılış notalarında floral bir açılış ile baştan çıkarırken, baz notalarda daha sıcak ve odunsu kokulara bırakır kendini.

Miu Miu Eau De Parfum, Givaudan parfümörü ve aynı zamanda bir çok Prada, Bvlgari, Bottega Veneta parfümörü Daniela (Roche) Andrier tarafından tasarlanmıştır. Duş jeli, vücut losyonu ve vücut kremi gibi tamamlayıcı ürünlerle kalıcılığını artırabileceğiniz bu floral parfüm 30 ml, 50 ml ve 100 ml boylarıyla satılmaktadır.

Açılış notaları: Müge Çiçeği, Limon, Bergamot

Kalp Notalar  : Siyah Frenk üzümü, Şeftali, Yasemin, Gül, Yeşil Notalar

Alt Notalar     : Beyaz Misk, Akigalawood

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Prada Candy Eau De Parfum - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?