Pleasures Estee Lauder

1

Pleasures Estee Lauder, hayatının her anında, yaşamın küçük zevklerinden tadını çıkaran modern kadının parfüm seçimidir.

Pleasures Estee Lauder, Fragrance Foundation öncülüğünde gerçekleştirilen 1996 Yılı Fifi Parfüm Ödülleri Yılın En Popüler Kadın Parfümü Ödülü ‘ne layık görülmüştür.

Günün her hangi bir saati veya zaman diliminde rahatlıkla kullanabileceğiniz taze çiçeklerle dolu zengin bir çiçek buketidir. Etkileyici çiçek notalarıyla 1995 yılında parfüm severlerle buluşan Pleasures Estee Lauder, kendinden sonra, Estee Lauder Pleasures BloomEstee Lauder Pleasures Delight, Estee Lauder Pleasures Florals, Estee Lauder Pleasures Intense ve ayrıca bir çok özel versiyona ilham olan zamansız bir koku olarak karşımıza çıkar. 1996 yılında ise Foundation Fragrance öncülüğünde  gerçekleştirilen Fifi Parfüm Ödülleri Yılın En Popüler Kadın Parfümü Ödülü ‘ne layık görülmüştür.

Açılış notalarında frezya, menekşe, menekşe yaprakları, sümbülteber, pembe karabiber, kırmızı böğürtlen ve yeşil notaların yer aldığı yağmurdan sonra bir çiçek bahçesine davet eden Pleasures Estee Lauder, kalp notalarında egzotik karo karounde çiçekleri, yasemin, mine çiçeği, ıtır ,gül, şakayık, leylak ve zambak notalarıyla etkileyiciliğini ıspat eder. Baz notalarında ise sedir, sandal ağacı, paçuli ve misk notalarının cezbedici kokuları hakimdir.

Estee Lauder parfüm evi tarafından çıkarılan Pleasures Estee Lauder Eau De Parfum‘ ün tasarımı Annie Buzantian ve Alberto Morillas. Pleasures 50 ml ve 100 ml boyları ile mevcuttur. Vücut losyonu ve duş jeli seçenekleri de bulunmaktadır.

Açılış Notaları: Frezya, Menekşe, Menekşe Yaprağı, Sümbülteber, Pembe Karabiber, Kırmızı Böğürtlen, Yeşil Notalar

Kalp Notalar  : Karo Karounde, Yasemin, Mine Çiçeği, Itır Çiçeği, Gül, Şakayık, Leylak, Zambak 

Baz Notalar   : Sedir, Sandal Ağacı, Paçuli, Misk

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Parfüm Dünyasının "Oscar Ödülleri" : Fifi Ödülleri - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?