Burberry My Burberry

0

2014 yılında, Francis Kurkdjian tasarımıyla parfüm severlerle buluşan Burberry My Burberry, tüm notalarıyla bir çiçek bahçesine davet eden floral bir parfüm seçimi.

My Burberry flakon tasarımı, Burberry markasının tipik trençkot stilinden ve yağmur sonrası Londra bahçelerinden esinlenmiştir. Rengiyle ve tarzıyla tüm ayrıntılarını yansıtır. Parfümün fiyongu ise trençkotun ana malzemesi gabardin kumaşından yapılmıştır.

Açılış notalarında kokulu bezelye çiçeği, bergamot, mandalina, limon ve greyfurt notalarının ferah kokularıyla gönlünüzü fetheden My Burberry, kalp  notalarında ise şeftali, passion fruit, altın ayva, sardunya, ıtır çiçeği ve frezya kokularının hakim olduğu büyülü bir meyve ve çiçek bahçesine davet eder. Baz notalarında ise Rose Damascana ve Centifolia gülü, menekşe, paçuli, deri, misk notalarının muhteşem bileşimi ile baştan çıkarıcı bir bahçeye doğru yol alırsınız.

My Burberry Eau De Parfum, 30 ml, 50 ml ve 90 ml boyları ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca çok özel müşterileri için 900 ml dev boyu da bulunmaktadır. Eau De Parfum ve Eau de Toilette olmak üzere iki ayrı içerik ile satışa sunulmakta olup parfümüzün kalıcılığını artırmanızı kolaylaştıracak vücut kremi, duş jeli ve sabun gibi seçenekleri de mevcuttur.

Açılış Notaları: Bergamot, Mandalina, Limon, Greyfurt, Kokulu Bezelye Çiçeği

Kalp Notalar   : Şeftali, Passion Fruit, Ayva, Itır Çiçeği (Geranium), Gardenya, Frezya

Baz Notalar    : Gül (Rose Damascana), Menekşe, Paçuli, Deri, Misk

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?