Chanel Coco Noir

0

Chanel Coco Noir, oryantal notalarıyla kadınsılığın gizemli, içten ve yenilikçi tavrına yeniden şekil veriyor. Coco Noir ‘in çarpıcı gücü, ışıldayan çiçeksi ve şehvetli tavrını, markanın  asaletiyle birleştiren modern kompozisyonundan kaynaklanmaktadır. Venedik kadifesinin asaletini şişesine taşıyan Coco Noir, Coco Chanel in ilk siyah rengi kullanan kadın tasarımcı kimliğinden de ilham alarak tasarlanmış.

Chanel N°5‘ in ardından 1984 yılında ağaç, reçine, çiçeksi, baharatlı ve meyveli kokuların harmanıyla hazzın ve sonsuz keşfin kaynağı Coco Chanel gelmişti. 2001’ de Coco Mademoiselle meyvemsi ve floral kokuların göz alıcı harmanından bir nefes getirmişti. Bugün ise Chanel Coco Noir, tüm gösterişi ile bir gece kokusu imajı ile karşımızda.

Açılış notalarında bergamot ve greyfurtun tatlı notalarıyla buluşturan Chanel Coco Noir, kalp notalarında gül, nergis, ıtır yaprağı ve yasemin kokularıyla baş döndüren bir bahçesine konuk eder. Baz notalarında paçuli, sandal ağacı, misk, vanilya, günlük ağacı ve tonka fasulyesinin esrarengiz harmanı ile baş başa bırakır.

Chanel Coco Noir, 2012 yılında Jacques Polge ve Christopher Sheldrake tarafından tasarlanmıştır. Eau de Parfum Sprey konsantrasyonu ile 50 ml ve 100 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Bergamot, Greyfurt

Kalp Notalar  : Gül, Nergis, Yasemin, Itır yaprağı

Alt notalar      : Paçuli, Sandal Ağacı, Beyaz Misk, Vanilya, Günlük Ağacı, Tonka Fasulyesi

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?