Chanel Coco Mademoiselle Eau De Parfum

4

Chanel Coco Mademoiselle, ilhamını Gabrielle Chanel’in büyüleyici kişiliğinden alır. Var olan tüm kuralları yıkan ve kendi kurallarını inşa eden özgür ruhlu kadının parfüm seçimidir. Chanel Mademoiselle. Kendi kaderini yazan kadının öyküsüdür. 

Chanel Coco Mademoiselle, cesur ve bastırılamaz özgür kişiliği ortaya çıkaran, feminen ve baştan çıkarıcı notalar içeriyor. Oryantal notalar içermesine rağmen beklenmedik ölçüde ferah, sürprizlerle dolu hassas bir çiçek buketi. Sınırsız baştan çıkarıcılığı ile kabına sığmayan heyecanların habercisi.

Açılış notalarında portakal çiçeği, portakal, mandalina, bergamot notalarıyla karşılayan Chanel Coco Mademoiselle, kalp notalarında mimoza, yasemin, gül ve ylang ylang notalarıyla dolu bir çiçek bahçesine davet eder. Alt notalarında ise paçuli, vanilya, misk, tonka fasulyesi notalarının egzotik harmanı hakimdir.

Chanel Coco Mademoiselle, kalıcı notaları sayesinde tüm gün veya gece boyunca arkanızda bir bulut gibi sizi takip edecektir. Coco Mademoiselle Parfum, Coco Mademoiselle Intense gibi farklı formasyonları ile başucu parfümüdür.

Odunsu Oryantal notaları ile öne çıkan Coco Mademoiselle Eau De Parfum, 2001 yılında Jacques Polge imzası ile lanse edilmiştir. Her yıl Fragrance Foundation öncülüğünde gerçekleştilren ve Parfümün Oscar’ı olarak bilinen 2008 Yılı FIFI Parfüm Ödülleri töreninde En İyi Reklam Kampanyası Ödülü’nü alarak ününü tescillemiştir. Mademoiselle, 50 ml ve 100 ml ‘lik boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Portakal, Portakal Çiçeği, Mandalina, Bergamot
Kalp Notalar   : Mimoza, Yasemin, Gül ( Rosa Demescana), Ylang ylang
Alt nota           : Paçuli, Vanilya, Beyaz Misk, Tonka Fasulyesi, Reçine

Paylaş:

4 yorum

  1. Pingback: Chanel Coco Mademoiselle Parfum

  2. Pingback: Chanel Coco Noir - Parfüm Seçimi

  3. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Gelin Parfümü - Parfüm Seçimi

  4. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?