Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

5

Tom Ford Black Orchid

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Geçmiş zamanlara ait lüks ve şehvet dolu notalara sahip Tom Ford Black Orchid, özel akşamlarınız  için tasarlanmış özel bir parfüm seçimi. Baştan çıkarıcı 10 kadın parfümü arasında yerini koruyan Black Orchid, siyah orkidenin zengin ve yoğun notaları ile ihtiraslı ve odunsu notaların cazibesiyle, modern bir gece parfümü.

Angel Thierry Mugler

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

1992’de büyük sansasyonla lanse edilen Angel Thierry Mugler, oryantal gurme koku grubuna giren sınıfının öncü parfümlerinden. Gurme kokulardan hoşlananlar için bugün hala vazgeçilmez yerini koruyan Angel ‘ın ciddi sayıda saplantılı kullanıcıları olmakla birlikte, bir o kadar da sevmeyeni olduğunu hatırlatalım.

Miss Dior

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Zerafet ve romantizmin simgesi Miss Dior Eau De Parfum, zarif ve romantik genç kadının parfüm seçimi. İlhamını aşk oyunlarından ve arayışlardan alan Miss Dior, kendini adım adım gösteren odunsu notalarıyla ve yasemin ve gül kokularının baştan çıkarıcı çiçeksi kokularıyla kusursuz ve kalıcı bir etki bırakıyor ardında. Tüm zamanların baştan çıkarıcı 10 kadın parfümü arasındaki daimi yerini koruyan Miss Dior baş ucu parfümünüz olmaya aday zamansız bir parfüm.

Chanel  N°5

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Yüzyılın en çok satan efsanevi ve ikonik parfümü Chanel N°5, çiçeksi ve aldehitli yapısıyla, kalıcı ve güçlü kombinasyonu ile bugün hala parfümörlere ilham vermekte. Marilyn Monroe’ nun yatağına giderken, ”sadece birkaç damla N°5” sürdüğüne dair verdiği çarpıcı röportaj bugün artık hafızalara yerleşmiş bir aforizma haline gelmiştir. Tüm dönemlerin en beğenilen ve baştan çıkarıcı 10 kadın parfümü arasındaki yerini korumaya devam eden Chanel N°5, kadınsı ve kışkırtıcı kokusu ile övgüler toplamaktadır. Baştan çıkarıcı kadın parfümleri arasında ön sıralarda yer alan Chanel N°5, bir çok kadının daimi kokusu olmaya devam etmektedir.

Lolita Lempica

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Barok stilindeki yasak meyveyi çağrıştıran şişesi ile bir arzu nesnesi, gizli mesajların dışa vurumudur. Yoğun sarmaşık notaları ile menekşe ve yıldız anasonun mükemmel uyumu ile karşılayan Lolita Lempicka floral gurme notaları ile tüm sarhoş edici etkisini gözler önüne serer. Gurme kokulardan hoşlanan için mükemmel bir parfüm seçimidir.

Dior Pure Poison

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Gardenya ve portakal çiçeklerinin muhteşem buluşmasıyla bir çiçek bahçesine davet eden Dior Pure Poison üç ayrı tasarımcının ortak zevkini yansıtmaktadır. Zamansız notalar içeren Pure Poison kalıcı notalar içermesinin yanı sıra hafif notalarıyla günlük kullanım için ideal zamansız bir parfüm seçimidir.

212 Sexy Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Sexy Woman

Baştan çıkarıcı ve sıcak notalara sahip sahip 212 Sexy Carolina Herrera, kendini özel hisseden kadınlara adanmış. Masumiyet ve kadınsı notaları bir şişede birleştiren oryantal floral notalarıyla hem gece hem gündüz kullanabileceğiniz zamansız notalara sahip bir parfüm seçimi.

 

Dolce&Gabbana The One

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

The One Dolce & Gabbana, olağan üstülüğünü sadece görünüşü ve bakışlarından değil, davranışları ve iç dünyası ile hissettiren özel ve tek olan kadının parfüm seçimi. Baştan çıkarıcı notalarla tasarlanmış The One, yasemin notaları, inci çiçeği, beyaz zambak notalarının, şeftali, liçi, erik ve mandalina notaları ile birleştirildiği modern, oryantal floral bir çiçek buketidir.

Chanel Coco Mademoiselle 

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

ilhamını Gabrielle Chanel’in büyüleyici kişiliğinden alan kendi kaderini yazacak kadının öyküsüdür Chanel Coco Mademoiselle. Var olan tüm kuralları yıkan, kendi yeni kurallarını inşa eden cesur kişiliği ortaya çıkaran özgür ruhlu kadınların parfüm seçimi. Sınırsız baştan çıkarıcılığı ile kabına sığmayan heyecanların habercisi. Oryantal notalarının yanı sıra mimoza, yasemin, gül ve ylang ylang notalarının etkisiyle başucu parfümünüz olmaya aday zamansız kokunuzdur.

Calvin Klein Euphoria

Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü

Euphoria egzotik meyveler, baştan çıkarıcı siyah orkide, lotus, ve menekşe notalarının gizemli, kalıcı ve baştan çıkarıcı notalarıyla alışkanlık yaratacak bir başucu parfümü

Paylaş: