Tom Ford Black Orchid

4

Geçmiş zamanları çağıran lüks ve şehvet dolu notalara sahip Tom Ford Black Orchid, modern ve zamansız bir gece parfümü seçimidir. Siyah Orkidenin yoğun notaları ile tüm baştan çıkarılıcılığı gözler önüne serer.

Açılış notalarında Fransız yasemini, gardenya, siyah frenk üzümü, ylang ylang, bergamot, mandalina, Amalfi Limonu ve baştan çıkarıcı siyah trüf notaları hakimdir. Çiçeksi ve baharatlı kalp notalarında ise  nilüfer ve parfüme ismini veren siyah orkidenin güçlü notaları tüm gücü ile kendini gösterir. Baz notalarında ise paçuli, sandal ağacının odunsu notaları, siyah çikolata, vetiver, amber, tütsü, vanilya ve balsam notalarının çarpıcı etkisi ile gün boyu peşinizi bırakmayacak bir parfüme dönüşür.

Dünyanın önemli esans ve aroma şirketlerinden İsviçreli Givaudan şirketi tarafından geliştirilen Tom Ford Black Orchid, 2006 yılında tüketicilerle buluşmuştur. Oryantal şipre notalara sahip, Tom Ford Black Orchid Eau De Parfum, 30 ml ,50 ml ve 100 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Fransız Yasemini, Gardenya, Ylang ylang, Siyah Frenk Üzümü, Bergamot, Amalfi Limonu, Mandalina, Siyah Trüf

Kalp Notaları: Siyah Orkide, Nilüfer

Alt notalar   : Paçuli, Sandal Ağacı, Vetiver, Bitter Çikolata, Amber, Tütsü, Vanilya, Balsam

Paylaş:

4 yorum

  1. Pingback: Tom Ford Violet Blonde - Parfüm Seçimi

  2. Pingback: Kokusuyla Baştan Çıkaran Mantar: Trüf Mantarı - Parfüm Seçimi

  3. Pingback: En beğenilen 10 kadın parfümü

  4. Pingback: Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?