Miss Dior Eau De Parfum Christian Dior

2
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Miss Dior Eau De Parfum, zerafet ve romantizmin simgesi, zarif ve romantik genç kadının parfüm seçimidir. Miss Dior Eau De Parfum, ilhamını aşk oyunlarından ve arayışlardan alan mistik bir parfüm seçimi. Bugünün genç kadının, yaşama sevincini canlandırıp özgürlük ve baştan çıkarıcılık vaat eder.  Miss Dior, kendini adım adım gösteren odunsu notalarıyla ve ferahlık hissini veren çiçeksi notalarıyla çarpıcı ve kalıcı bir etki bırakıyor ardında.

Açılış notalarında mandalina notaları hakim olan Miss Dior, kalp notalarında yasemin ve  gül notalarının çiçeksi zerafeti kendini gösterir. Baz notalarında ise paçuli ve misk notalarının baştan çıkarıcı kokusu ile peşinden sürükler.

Miss Dior Eau De Parfum, notalarının kusursuz uyumu ve yüksek kalıcılığı nedeniyle başucu parfümünüz olmaya aday zamansız bir parfüm seçimidir.

2005 yılında Dior tarafından Miss Dior Cherie adıyla lanse edilen tüm zamanların baş döndürücü bu Dior parfümü, 2011 yılında adını değiştirerek Miss Dior adıyla yenilenmiştir.  Miss Dior aynı koleksiyon devamında Miss Dior Bloming BouquetMiss Dior Eau FraicheMiss Dior Cherry Blooming Bouquet, Miss Dior Le Parfum gibi bir çok versiyonun öncüsü olmuştur.

Miss Dior Eau De Parfum tasarımcısı Francois Demachy‘dir. Floral şipre notalara sahip Miss Dior, 50 ml ve 100 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: İtalyan Mandalinası

Kalp Notaları  :  Mısır Yasemini , Gül

Alt notalar      :  Paçuli , Misk

 

Paylaş:

2 yorum

  1. Pingback: En beğenilen 10 kadın parfümü

  2. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Gelin Parfümü - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?