The One Dolce Gabbana Eau De Parfum

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

The One Dolce Gabbana Eau De Parfum, beyaz çiçeklerin meyve notaları ile harmanlandığı floral ve oryantal bir parfüm seçimidir. The One Dolce&Gabbana, sadece görünüşü ile değil; davranışı, duruşu ve iç dünyası ile dolu dolu yaşayan özel ve tek olan kadının parfüm seçimidir.

Açılış notalarında liçi özü, mandalina, bergamot ve şeftali notalarının modern ve sıcak kombinasyonu yer alan The One, kalp notalarında müge çiçeği, erik, yasemin ve beyaz zambak notalarının kusursuz harmanıyla baştan çıkarıcı bir çiçek buketine dönüşür. Baz notalarında ise odunsu vetiver, reçineli amber, pudralı misk ve vanilya notaları hakimdir. Kalıcı ve baş döndüren notaları ile vazgeçilmez  ve zamansız bir parfüm seçimidir.

2006 yılında parfüm severlerle buluşan The One Dolce Gabbana Eau De Parfum, 30 ml, 50 ml ve 75 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.  Parfümünüzün kalıcılığınını artırabileceğiniz vücut losyonu ve duş jeli seçenekleri de bulunmaktadır.

Dolce&Gabbana‘nın yine aynı The One Dolce & Gabbana serisinin bir devamı olan tamamen floral temalı Rose The One Dolce&Gabbana seçeneği de mevcuttur. 

Açılış Notaları: Liçi, Mandalina, Bergamot, Şeftali

Kalp Notaları  : Yasemin, İnci Çiçeği, Beyaz  Zambak, Erik

Alt notalar       : Amber, Misk, Vetiver, Vanilya

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Kadın Parfümü - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?