Lolita Lempicka Lolita Lempicka

2

Gurme notalarıyla öne çıkan markanın ilk parfümü Lolita Lempicka Annick Menardo tarafından 1997 yılında tasarlanmıştır.

Lolita Lempicka, Fifi Parfüm Ödülleri Yılın En Popüler Kadın Parfümü Ödülüne Layık Görülmüştür

1999 yılında Fragrance Foundation öncülüğünde düzenlenen Fifi Parfüm Ödülleri  Kadınlar Kategorisi Yılın En Popüler Kadın Parfümü Ödülü‘ne layık görülmüştür.

Açılış notalarında yoğun sarmaşık notaları ile menekşe ve yıldız anasonun mükemmel uyumu ile karşılayan Lolita Lempicka, kalp notalarında güzel hatun çiçeği, meyan kökü, süsen, süsen kökü, kiraz notalarının iyimser ve ferahlatıcı notaları ile kendini gösterir. Baz notalarında yer alan tonka fasulyesi, misk, vetiver, vanilya ve pralin notalarının etkisiyle hipnotize edici bir kokuya dönüşür. Gurme kokular kullanmaktan hoşlananlar için mükemmel bir seçimdir. 

Barok stilindeki yasak meyveyi çağrıştıran şişesi ile bir arzu nesnesi, gizli mesajların dışa vurumudur. Floral gurme notaları seven kadının parfüm seçimidir. Tüm sarhoş edici etkisini gözler önüne seren  Lolita, 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyları ve Eau de Parfum ve Eau de Toilette konsantrasyonu ile satılmaktadır. Ayrıca parfümünüzün kalıcılığını artırmaya yardımcı olacak vücut losyonu seçenekleri de mevcuttur.

Açılış Notaları: Sarmaşık, Menekşe, Yıldız Anason

Kalp Notalar   : Güzel Hatun Çiçeği (Amarillis), Meyan Kökü,Süsen, Süsen Kökü, Amerena Kirazı

Alt Notalar      : Tonka Fasulyesi, Misk, Vetiver, Vanilya, Pralin

 

 

Paylaş:

2 yorum

  1. Pingback: En beğenilen 10 kadın parfümü

  2. Pingback: Parfüm Dünyasının "Oscar Ödülleri" : Fifi Ödülleri - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?