Daisy Marc Jacobs Eau De Toilette

1

Daisy Marc Jacobs çiçeksi ve odunsu notalarıyla, cıvıl cıvıl enerji saçan aynı zamanda ferahlık etkisi yayan feminen notalara sahip. Baştan çıkarıcı ve göz kamaştırıcılığı ile öne çıkan Daisy, sadeliği seven sofistike kadınlara adanmıştır. 

Papatyalarla sarmalanmış flakon tasarımı ile dikkat çeken Daisy Marc Jacobs, daha kapağını açar açmaz yabani çileğin çekiciliği ile kalbinizi fetheder. Açılış notalarında yoğun menekşe yapraklarının kadifemsi, seçkin ve modern tarzı ve çeşnili pembe greyfurt ile karşılar. Kalp notalarında ipeksi ve sarhoş edici gardenya, narin menekşe ve yasemin kokuları ile dolu bir çiçek bahçesine götüren Daisy Marc Jacobs, baz notalarında yerini vanilya, misk, huş ve sedir ağacı notalarının pudramsı yumuşaklığına bırakır. Baştan ayağı bir çiçek bahçesine davet eden Daisy ile ilgili söylenecek tek olumsuz söz Eau De Toilette olarak tek konsantrasyonu mevcut olması nedeniyle kalıcı notalara sahip olamayışı olabilir. Parfümünüzün kalıcığını sağlamak için, vücut losyonu ve duş jeli gibi yan ürünlerle tamamlamanız gerekecektir. Ayrıca parfümünüzü kullanırken nemli cilde uygulamayı ihmal etmeyin.

Daisy Marc Jacobs, Parfümün Oscar‘ı olarak bilinen ve Fragnance Foundation öncülüğünde gerçekleştirilen 2008 Yılı  FIFI  Parfüm Ödülleri Kadınlar Kategorisi Yılın En İyi Kadın Parfümü Ödülüne Layık Görülmüştür.

Daisy Marc Jacobs ‘un tasarımcısı Alberto Morillas’ tır. 2007 yılında lanse edilen Daisy, “Parfümün Oscar‘ı” olarak bilinen ve Fragnance Foundation öncülüğünde gerçekleştirilen 2008 Yılı  FIFI  Parfüm Ödülleri, Kadınlar Kategorisi Yılın En İyi Kadın Parfümü ve Yılın En İyi Ambalajı ödüllerine layık görülmüştür.

Açılış Notaları : Menekşe yaprakları, Çilek, Baharatlı Pembe Greyfurt

Kalp Notaları   : Menekşe Taç Yaprakları, Yasemin Buketi, Gardenya

Alt notalar       : Misk, Vanilya , Beyaz odun

 

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Daisy Dream Marc Jacobs Eau De Toilette -Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?