Daisy Dream Marc Jacobs

1

Daisy Dream Marc Jacobs, sofistike ruhu, canlı ve ışık saçan notalarıyla Daisy Marc Jabos koleksiyonunun devamıdır.

Göz alıcı meyveli floral notalarıyla karşımıza çıkan Daisy Dream Marc Jacobs, ilhamını aldığı papatyaları ve altında bulunduğumuz sonsuz ve masmavi gökyüzü imgesini parfüm şişesine birebir yansıtmıştır. Papatyalarla bezenmiş ikonik şişesiyle de parfümün adını (Daisy) taçlandırır. 

Açılış notalarında armut, blackberry ve greyfurt notalarıyla buluşturan Daisy Dream, kalp notalarında liçi, mor salkım ve yasemin buketi ile karşılar. Baz notalarında yer alan misk, hindistan cevizi ve odunsu notalarla ışıldayan etkileyici, baş döndürücü bir çiçek bahçesine dönüşür. 

Alberto Morillas ve Ann Gottlieb imzalarıyla 2014 yılı yazında parfüm severlerle buluşan Daisy Dream Marc Jacobs Eau De Toilette, hafif kokulardan hoşlanan kadınlar için ideal bir parfüm seçimi. Hafif ve çiçeksi notalarıyla baş döndüren Daisy Dream Marc Jacobs kalıcı olmayan notalara sahip. Ancak parfümün kalıcılığını artırabileceğiniz vücut losyonu ve duş jeli seçenekleri, bunun yanında Sweet Dream and Day Dream versiyonuyla iki ayrı seyahat boyu, her daim yanınızda taşıyabileceğiniz minik seyahat boyu seçenekleri de mevcut. Daisy Dream, 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyları ile satılmakta.

Açılış Notası: Armut, Blackberry, Greyfurt

Kalp Notası : Liçi, Mor Salkım, Yasemin

Alt Notalar   : Misk, Hindistan Cevizi, Odunsu Notalar

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: FIFI Ödülleri, Parfümün "Oscar Ödülleri"- Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?