Dolce Gabbana Dolce

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Dolce&Gabbana, yeni kokusu Dolce Gabbana Dolce ‘yi 2014 yılı başlarında çıkarmıştır. Dolce, Domenico Dolce ve  Stafeno Gabbana çiftinin kökeni ve bir taraftan da ilham kaynağı olan Sicilya’ya, duygusal ve enerjik yolculukları, Sicilya’nın hatırda bıraktıklarıdır. Domenico Dolce, bu nostaljik parfümde kendi kökeni olan Sicilya’yı resmettiğini söyler. Domenico’ya göre beyaz çiçeklerin yalın notaları ile nesilden nesile süre gelen, mutlu neşeli, samimi, içten, enerji dolu insanları ile Sicilya’yı resmetmektedir.

Dolce Gabbana Dolce, beyaz ve hassas çiçeklerin hafif ve feminen uyumu ile tasvir edilir. Kadınsı ve ferah bir parfüm seçimidir. Parfümü bir sanat olarak düşünen, zamansız ve yenilikçi hassasiyeti ile daimi parfümünüz olmayı hedefleyen bir parfüm seçimidir.

Açılış notalarda portakal yaprakları ve papaya çiçeğinin tatlı ferah kokusunun hakim olduğu Dolce Gabbana Dolce, beyaz zambak, nergis ve nilüfer notalarının sıcak kalp notalarına teslim eder kendini. Baz notalarda ise cashmeran ve miskin kalıcı ve etkileyici kokusu hakimdir

Dolce Gabbana & Dolce‘ nin  50 ml  ve 75 ml Eau de Parfum boyları mevcuttur.

Açılış Notaları: Portakal Çiçeği Esansı, Papaya Çiçeği

Kalp Notaları  : Zambak, Nergis, Nilüfer

Baz notalar    : Misk, Cashmeran

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: The One Dolce Gabbana Eau De Parfum

Sizin Yorumunuz?