Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette, Elie Saab’ın 2011 yılında çıkan kadınsı ve zarif ilk kokusu Le Parfum’ un yeni  konsantrasyonudur. Gün doğumunun ilk ışınlarından esinlenen Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette, hafifliği ve muhteşem yorumuyla zamansız ve daimi parfümünüz olmaya aday bir parfüm seçimi.

Koku ile dolu capcanlı bir doğa ile çevrelenmiş, ısı ve ışıkla yıkanan bir Akdeniz şehrinden geliyorum” diyen Elie Saab sözlerine şöyle devam eder: “Bir koku zihnimde yer etmiştir, o da portakal çiçekleridir. Büyüdüğüm ev portakal ağaçlarıyla çevriliydi ve meltemler dalların aralarından estiğinde hafif kokularını da beraberinde getirirlerdi. ”

Elie Saab Le Parfum tasarımcısı Francis Kurkdjian, modacının zihninde kalan özgün koku hafızasına ithafen koku imzasını zenginleştirerek Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette konsantrasyonunu yaratmıştır. Açılış notalarında yer alan mandalina çiçeklerinin tazeliği, kalp notalarındaki portakal çiçekleri ve gardenya ile ferah ve dengeli bir nefes getirir. Vetiver, bal ve gül notalarının baz notalardaki muhteşem uyumuyla kendinden emin bir ritim kazandırır. Keskin, floral ve odunsu bir kokudur.

Le Parfum’un orijinal şişesi, bu versiyonuyla daha ince bir silüete bürünmüştür. Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette, 2012 yılında, aynı ad ile çıkan parfüm konsantrasyonunun ardından bir senenin sonrasında çıkmıştır. Le Parfum Eau De Toilette, 30 ml, 50 ml, 90 ml boyları ile satışa sunulmaktadır.

Açılış Notaları: Mandalina Çiçeği

Kalp Notaları : Portakal Çiçeği, Gardenya

Alt notalar      : Bal, Gül, Vetiver

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?