J`adore Christian Dior Eau De Parfum

1
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

J`adore Christian Dior Eau De Parfum, ışık saçan notalarıyla meyvemsi floral bir parfüm seçimidir. Amphora şeklindeki flakonu parfümün tüm ihtirasını yansıtır. Hazine ise kokunun kendisidir. Eskiye ve yeniye dair mükemmel bir uyum sağlayan J`adore Christian Dior, Dior koleksiyonuna yeni bir feminenlik getirmiştir.

Açılış notalarında manolya, bergamot ve karpuz, şeftali, armut, mandalina gibi tatlı meyvelerin göz kamaştıran harmanı yer alan J`adore, kalp notalarında menekşe, orkide, frezya, yasemin, sümbülteber, mine çiçeği ve Şam gülü notaları ile dolu bir çiçek bahçesine dönüşür. Baz notalarda ise vanilya, sedir ağacı, misk ve böğürtlenin notalarının eşsiz buluşması yerini alır.

J`adore Christian Dior, sahip olduğu modern ve göz alıcı notalarıyla bir çok farklı kombinasyonunu bulabileceğiniz özel bir parfüm seçimidir. Koleksiyonun bir devamı olarak J`adore Extrait de Parfum, J`adore Voile de Parfum, J`adore Eau De Toilette ve J`adore L’absoluJ`adore L’or gibi çeşitlendirmeleri mevcuttur.

J`adore Christian Dior Eau De Parfum, Calice Becker tarafından 1999 yılında tasarlanmıştır. 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyları ile satışa sunulmakta olup vücut losyonu, duş jeli, vücut yağı, vücut kremi ve saç speyi gibi tamamlayıcı ürünleri bulunmaktadır.

Açılış Notaları: Manolya, Karpuz, Armut, Şeftali, Mandalina, Bergamot

Kalp Notalar   : Erik, Menekşe, Orkide, Frezya, Yasemin, Sümbülteber, Mine Çiçeği, Gül

Alt notalar      : Vanilya, Misk, Sedir Ağacı, Böğürtlen

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Gelin Parfümü - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?