Jean Paul Gaultier Le Male

2
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

1995 yılında, Francis Kurkdjian ‘in ilk gençlik dönemlerinde tasarlamış olduğu Jean Paul Gaultier Le Male, üzerinden geçen 20 yıla aşkın bir süreye rağmen bugün hala en beğenilen erkek parfümleri arasındaki yerini koruyor.

Jean Paul Gaultier Le Male, geleneksel ve modern tarzı ile gücü ve duygusallığı aynı şişede buluşturuyor. Le Male, hassas olduğu kadar, modern ve maskülen tavrı ile çekiciliği üst düzeyde notalara sahip. Hem yumuşak kalpli, hem de asi erkeğin parfüm seçimi. Üst düzeyde çekiciliği ise bir çok kontrastlığı içinde barındıran notalara sahip olmasından gelmektedir.

Jean Paul Gaultier ‘in en sevdiği desen olan denizci deseni figürü ile modanın canlı bir yansıması olan Le Male, her ortama uyum sağlayabilen lavanta, nane ve vanilya notalarının muhteşem birleşiminin en güzel örneklerinden. Nane gücün, lavanta ise gelenekselliğin bir sembolü olarak çıkıyor karşımıza.

Açılış notalarında bergamot, mint, lavanta, pelin otu ve kakule notalarının muhteşem uyumu ile karşılaşırsınız. Kalp notalarında kimyon, tarçın ve portakal çiçeği notalarıyla baştan çıkarıcılığını üst düzeye taşıyan Jean Paul Gaultier Le Male, baz notalarında tonka fasulyesi, sedir, sandal ağacı, vanilya ve amber notalarının esrarengiz kokusunun hakimiyetine girer.

Jean Paul Gaultier Le Male Eau de  Parfum 75 ml ve 125 ml boylarıyla satılmakta. Ayrıca parfümün kalıcılığını artırmanıza yardımcı olacak deodorant, duş jeli seçenekleri de mevcuttur.

Açılış Notalar: Bergamot, Mint, Lavanta, Pelin Otu, Kakule

Kalp Notalar :Kimyon, Tarçın, Portakal Çiçeği

Alt Notalar    :Tonka Fasulyesi, Sedir, Sandal Ağacı, Vanilya, Amber

Paylaş:

2 yorum

  1. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Erkek Parfümü - Parfüm Seçimi

  2. Pingback: Bir Erkeğin Parfümü Nasıl Olmalı? - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?