Kilian Bamboo Harmony

1

Kilian Bamboo Harmony, çiçeksi notaları, çay ve baharat aromasıyla ferah dokunuşa sahip çarpıcı niş bir parfüm seçimiBamboo Harmony adını Japon halk masalı Prenses *Kaguya’nın hikayesinden alıyor. Bambu ise insan mükemmelliğinin bir simgesi olarak estetiği ve entellektüelliği sembolize ediyor.

Kilian Bamboo Harmony, Calabria’nın bergamot notalarıyla, Fildişi Sahillerinin turunçgili ve Tunus’un portakal çiçeklerinin baş döndürücü notalarıyla etkisi altına alır. Beyaz çay yaprakları, Fas Mimozasının harmanı ve baharat aromasıyla birlikte rahatlatıcı bir nefes getirir. Kokunun böylesine benzersiz olmasının nedeni nadir bulunan Paraguay çay esansı ve baz notalarda tüm etkisini hissedebileceğiniz imgesel incir yaprakları ile meşe yosunu kokularının muhteşem uyumudur.

Calice Becker imzası ile 2012 yılında uniseks kullanım için üretilmiş olan Kilian Bamboo Harmony, ilk kullanım anında bulunduğunuz ortama oldukça etkileyici maskulen bir koku yayıyor, sonrasında teninize uygun daha uniseks bir kokuya dönüşüyor.  30 ml ve 50 ml boyları ile seyahat tipi seti ve avantajlı refil kullanımı da mevcuttur.

Açılış Notaları: Bergamot, Portakal Çiçeği, Acı Portakal Çiçeği

Kalp Notaları : Baharat, Mimoza, Bamboo,  Beyaz Çay Yaprakları

Alt notalar     : Meşe Ağacı Yosunu, Çoban Püskülü, İncir Ağacı Yaprağı

====================================================================================

*”Bambu satarak yaşamını idame ettiren yaşlı bir oduncu, bir gün kestiği bambuların içinde parmak büyüklüğünde bir kız bulur. Karısıyla ona bakmaya, kendi çocukları gibi büyütmeye başlarlar. Kaguya büyüdükçe çok güzel bir genç kadına dönüşür. Yaşadığı yerdeki arkadaşları bambu gibi hızlı büyümesinden ötürü ona “bambucuk” adını takarlar. Ancak günün birinde babası bu prensesin köyde yaşamaması gerektiğini düşünerek ailesini başkentte yaptırdığı saraya taşır. Burada Kaguya gerçek bir prenses gibi yaşamak için eğitim almaya başlar.”

 

Paylaş:

1 Yorum

  1. Pingback: Bir Erkeğin Parfümü Nasıl Olmalı? - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?