Roberto Cavalli Eau de Parfum

0

Yoğun oryantal floral notalara sahip Roberto Cavalli Eau de Parfum, ilhamını kendini önemseyen ve önemsenmek isteyen kadınlardan alıyor. Doğanın, ormanın bir parçası dahası sahibi, canlıları elbiselerin desenlerinde kullanmayı seven kadının parfüm seçimidir. Şişe tasarımında da altın rengi gölgeleri ve leopar desenleri hemen göze çarpar.

Roberto Cavalli, tasarımlarını çizerken kafasında şöyle bir kadın hayal ettiğini dile getirir: “Damarlarında baştan çıkarıcılık dolaşan kendine güvenen, neşeli, eğlenceli ve kendi kaderini kendi yazan bir kadın. Özgürlüğüne düşkün, güçlü kişilik yapısıyla hayran bırakan bir kadın…”

Açılış notalarında kırmızı dut kokularıyla baş başa bırakan Roberto Cavelli Eau De Parfum, kalp notalarında portakal çiçeklerinin canlı ve baştan çıkarıcı kokusuna davet eder. Baz notalarında ise asilbent, tonka fasulyesi ve vanilya notaları hakimdir.

2012 yılında Louise Turner tarafından tasarlanıp geliştirilen Roberto Cavalli Eau de Parfum, 30 ml, 50 ml ve 75 ml boylarıyla bulunmaktadır. Ayrıca parfümünüzün kalıcılığını artırmanıza yardımcı olacak vücut losyonu ve duş jeli seçenekleri de mevcuttur.

Açılış Notaları: Kırmızı Dut

Kalp Notaları : Portakal  Çiçeği

Baz Notalar   : Asilbent, Tonka Fasulyesi, Vanilya

Paylaş:

Sizin Yorumunuz?