L’Eau d’Issey Pour Homme Issey Miyake

3
Gösterilen sonuç 1 toplam 1

Issey Miyake, huzur dolu anlar ve sınırsız özgürlük vaat eden nadir ve sıra dışı notalarla karşımıza çıkıyor. L’Eau d’Issey Pour Homme Issey Miyake adından da anlaşılacağı gibi büyük bir şelalenin yarattığı ferahlık ve kuvvet hissini yansıtır. Odunsu ve su bazlı notalarıyla baştan çıkarıcılığı yüksek, zamansız bir parfüm seçimidir.

L’Eau d’Issey Pour Homme, açılış notalarında yuzu, mandalina, tarhun otu, servi, kişniş, yalancı melisa, ada çayı, limon, bergamot ve calone notalarının canlı ve hayat dolu kokusu tüm ruhunuzu sarar. Kalp notalarında muhabbet çiçeği, tarçın, safran, mavi nilüfer çiçeği, sardunya, mine çiçeği ve küçük hindistan cevizi notalarının baştan çıkarıcı ve sarhoş edici kokusu ile hipnotize eder. Baz notalarında tütün, sedir, misk, amber, misk ve vetiver notalarının kuvvetli ve zenginleştirilmiş odunsu notalarıyla güçlü ve karşı konulmaz bir koku çıkar ortaya.

L’Eau d’Issey Pour HommeEau de Toilette konsantrasyonuna rağmen, içerdiği kalıcı notaları sayesinde tende uzun süre kalabilen, kalıcılığı yüksek imza parfümü adayınızdır.

L’Eau d’Issey Pour Homme, 1995 Yılı Erkekler Kategorisi Yılın En İyi Erkek Parfümü Ödülü’ne layık görüldü. 

Jacques Cavallierin tarafından 1994 yılında tasarlanmış olan  L’Eau d’Issey Pour Homme, 1995 Yılı Fifi Parfüm Ödülleri Erkekler Kategorisi Yılın En İyi Erkek Parfümü Ödülü‘ne layık görülmüştür. 

L’Eau d’Issey, 40 ml, 75 ml ve 125 ml boyları ile satılmakta. Refil boyu ile temin etme imkanınız olduğu gibi parfümünüzün kalıcılığını daha artıracak after shave losyon, duş jeli ve deodorant seçenekleri de bulunmaktadır.

Açılış Notalat  : Yuzu (Japon Limonu) , Mandalina, Tarhun Otu, Servi, Kişniş, Yalancı Melisa, Ada Çayı, Limon, Bergamot, Calone notası

Kalp Notalat    : Muhabbet Çiçeği, Tarçın, Safran, Mavi  Nilüfer Çiçeği, Sardunya, Mine Çiçeği, Küçük Hindistan Cevizi

Alt Notalar      : Tütün, Sedir, Misk, Amber, Misk, Vetiver

Paylaş:

3 yorum

  1. Pingback: En Beğenilen 10 Erkek Parfümü

  2. Pingback: Baştan Çıkarıcı 10 Erkek Parfümü - Parfüm Seçimi

  3. Pingback: Bir Erkeğin Parfümü Nasıl Olmalı? - Parfüm Seçimi

Sizin Yorumunuz?